Čepičky

6 položek celkem
Dětské čepice sada dvou kusů - tečky/luční kvítí
od 320 Kč

Dětské čepice s motivem teček a lučního kvítí jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko.Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně sluší. 

Kód: 16880/0 -
Dětské čepice sada dvou kusů - pastelová šedá/šedé tečky
od 320 Kč

Dětské čepice v barvách pastelová šedá a šedé tečky jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko. Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně sluší.

Kód: 16769/0 -
Dětské čepice sada dvou kusů černé tečky/eukalyptus
Tip
od 320 Kč

Dětské čepice s motivem černých teček a eukalyptu jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko. Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně sluší.

Kód: 16775/0 -
Dětské čepice sada dvou kusů - černé tečky/šedé tečky
od 320 Kč

Dětské čepice s motivem černých a šedých teček jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko. Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně sluší.

Kód: 16763/0 -
Dětské čepice sada dvou kusů - pastelová šedá/pastelová mintová
od 320 Kč

Dětské čepice v barvách pastelová šedá a pastelová mintová jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko. Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně...

Kód: 16757/0 -
Dětské čepice 0-2 měsíce - sada dvou kusů veverky/pírka
Novinka
od 320 Kč

Dětské čepice s motivem veverek a pírek jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko. Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně sluší.

Kód: 16586/0 -