Hračky

Hračky, hračky, hračky. Bez nich by to nebylo ono. 

U nás najdete dětské hračky všeho druhu - plyšové, látkové, měkké, hrací, tahací, uspávací či dřevěné. Aby se Vám lépe hledalo, roztřídili jsme je podle toho, jestli je chcete na nějaký účel nebo prostě podle typu :)

Nabízíme kvalitní a designové hračky od světoznámých značek jako je Lodger, Mamas and Papas, Done by Deer, Happy Horse a mnoho dalších. Z hlediska účelu najdete hračky na ven (na písek, na hřiště nebo na zahradu), do vody (do bazénu, do vany), závěsné hračky na kočárek nebo postýlku (kolotoče, spirály a jiné). Široká škála krásných výrobků je v kategorii kousátka nebo přítulky.

Největší výběr je samozřejmě u plyšových hraček. Vybírejte z měkkých plyšových nebo látkových hraček všemožných barev, typů a velikostí. Plyšoví medvídci, látkové panenky, pesjkové a králíčci - vše nádherné a propracované do detailu.

V kategorii zvukových hraček najdete všechny typy s rolničkami, hrající melodie a mluvící hračky. 

Rádi máme kategorii hraček vzdělávacích a didaktických. Tam řadíme všechny hračky, které jsou nějak interaktivní nebo vyžadují od dětí určitou kreativitu a zapojení smyslů. Tyto hračky napomáhají v rozvoji dítěte, podporují jemnou motoriku, sluch, řeč či smysl pro rytmus. Mohou to být i hračky typu montessori, věděcké nebo iq hračky. 

 
119
274911192749
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 143 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 143 položek celkem