Počáteční mléko

1 položek celkem
Kendamil kojenecké mléko 1 (900 g) DHA+
400 Kč

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka. Vhodné...

Kód: 77000196

Počáteční mléka Kendamil představují plnohodnotnou výživu pro všechny kojence, kteří nemůžou být kojeni. Obsahují právě ty živiny, které miminko potřebuje od narození až do jeho šesti měsíců.

Základem Prémiové řady mlék Kendamil i řady BIO/organických mlék Kendamil je poctivé plnotučné kravské mléko. BIO/organická mléka jsou opatřena BIO certifikátem, takže si můžete být jisti, že skutečně vše, co v nich najdete, splňuje přísné podmínky pro jeho udělení. Základem Kendamilu Kozího kojeneckého mléka je poctivé plnotučné kozí mléko, které je pro lidský organismus dobře stravitelné. Navíc používá výhradně A2 mléko s převahou A2 β-kaseinu, které je pro miminka ještě lépe stravitelnější než ‚obyčejné‘ kozí mléko. Speciální mléka Kendamil jsou určena dětem, které řeší nějaký problém.

Všechna počáteční mléka vyvinuli odborníci na dětskou stravu ve společnosti Kendal Nutricare a vložili do nich více než 50leté zkušenosti. O jejich nasazení by však vždy měl rozhodnout dětský lékař nebo specialista na dětskou výživu.