Teepee Dots s peříčky

Kód: DOTS BOA - M
Značka: Vigvam design
od 3 550 Kč
Kategorie: Teepee
Vigvam Design: Teepee
Velikost: Čtvercové
Do 2 týdnů | DOTS BOA - 4
3 690 Kč
Velikost: Čtvercové mini
Do 2 týdnů | DOTS BOA - M
3 550 Kč
Velikost: Pětiúhelníkové
Do 2 týdnů | DOTS BOA - 5
4 490 Kč

Teepee v bílém provedení je celé pokryté krajkou s drobnými puntíčky a kolem dokola špice ho zdobí lem ze světlého pěří, které z něj udělá jedinečný kousek nejen do pokojíčku, ale také na všechny výjimečné příležitosti jako jsou oslavy narozenin nebo svatby. K peříčkové špici ladí i střapce z kohoutího peří, které jsou umístěné na zavírání vchodu.

Polstrovaná podlážka a dva polštářky jsou zahrnuty v ceně!

Teepee má také okénko, rovněž zakryté puntíkovou kraječkou, která ale výhledu nebrání :)

Díky krajkovému potahu odolává i bělostné teepee dobře opotřebení i běžnému znečištění, v případě potřeby je možné teepee vyprat.

Peříčkový lem a střapce jsou umístěny na patentech a suchém zipu, takže před praním je lze jednoduše odejmout. Díky tomu je také možné v případě potřeby (například na oslavu nebo až Vás omrzí) lem a střapce s peříčky vyměnit za jiný. Nabízíme také barevný obloučkový lem, který u nás můžete k teepee kdykoli dokoupit včetně ladících střapečků.

Podlážka je v béžovém provedení s velkými puntíky.

Rozměry:

Čtvercové teepee: podlážka 110 x 110 cm, výška stanu 145 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a především jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu, tak aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.

Teepee dodáváme s návodem na postavení i údržbu. Jejich velkou výhodou, kterou ocení hlavně praktičtí rodiče je i snadná údržba údržba, všechna teepee včetně podlážky a polštářků lze opakovaně prát v automatické pračce na 40 stupňů!

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: