Teepee Modern Plus

Kód: MODERN PLUS - M
Značka: Vigvam design
od 3 650 Kč
Kategorie: Teepee
Vigvam Design: Teepee
Velikost: Čtvercové
Do 2 týdnů | MODERN PLUS - 4
3 790 Kč
Velikost: Čtvercové mini
Do 2 týdnů | MODERN PLUS - M
3 650 Kč
Velikost: Pětiúhelníkové
Do 2 týdnů | MODERN PLUS - 5
4 590 Kč

Moderní teepee s výměnným obloučkovým lemem, je vhodné nejen do klučičích pokojů, přizpůsobit ho pomocí odnímatelného barevného lemu můžeme také pro hočičky do Vámi preferovaných odstínů.

Teepee má bílé stěny s černými plusy, šedou špičku a šedě lemovaný vchod, boční lišty jsou černé. Teepee krásně doplňují šňůrky na zavazování s velkými šedými bambulemi. Součástí je i šedá podlážka s černými uchy a dva polštářky.

Teepee nebo doplňky mohou být s černými, šedými nebo žlutými plus, podlážku a doplňky též můžeme barevně vyladit podle Vašich představ.

Dřevěné latě, polstrovaná podlážka a dva polštářky v ceně!

Rozměry:

  • Čtvercové teepee: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 125cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
  • Mini teepee: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 135 cm, délka latí 170 cm.
  • Pětiúhelníkové teepee: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130cm, výška stanu vč. latí 155cm délka dřevěných latí 180 cm

Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a především jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu, tak aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.

Teepee dodáváme s návodem na postavení i údržbu. Jejich velkou výhodou, kterou ocení hlavně praktičtí rodiče je i snadná údržba údržba, všechna teepee včetně podlážky a polštářků lze opakovaně prát v automatické pračce na 40 stupňů!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: