AKCE objednávky 12.-31.7 . jsou s dopravou ZDARMA! Objednávky 19.7.-31.7. mohou být vyřizovány se zpožděním kvůli dovolené. Děkuji za pochopení.

Teepee Party in the woods

Kód: PARTY IN THE WOODS - 4
Značka: Vigvam design
od 4 290 Kč
Kategorie: Stany a teepee
Kolekce: Party in the woods
Vigvam Design: Teepee
Velikost: Čtvercové
Do 2 týdnů | PARTY IN THE WOODS - 4
4 290 Kč
Velikost: Pětiúhelníkové
Do 2 týdnů | PARTY IN THE WOODS - 5
5 090 Kč

Teepee Party in the Woods doplňuje stejnojmennou kolekci tapet a svítidel značky Decorplay, je dokonalým doplňkem k designovým výrobkům této značky a naopak, můžete jej doplnit o další kousky z dílny Decorplay i Unlimited design.

Vchod do stanu je umístěný uprostřed statného smrku. Z jedné strany hlídá liška, z druhé veverka. Bílé teepee s černými bočnámi lištami a černými zvířátky je na zadní straně doplněné okénkem. Na polstorvané podlážce najdete všechna lesní zvířátka na drobném černobílém vzoru. V ceně stanu jsou zahrnuty také dva polštářky: jeden černý s velkým knoflíkem a druhý se zvířátky.

Rozměry:

  • Čtvercové teepee: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 125cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
  • Pětiúhelníkové teepee: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130cm, výška stanu vč. latí 155cm délka dřevěných latí 180 cm

 Teepee obsahuje:          

1x Potah teepee a dřevěné latě (teepee: 100% bavlna)

1x Polstrovaná podlážka

2x Polštář 38x38 cm

Teepee i se všemi doplňky je možné prát na 30 stupňů.

Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a především jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu, tak aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: