Omlouváme se, ale provoz e-shopu byl z technických důvodů pozastaven.

Ardo

 

Medical M - ARDO

ARDO je švýcarská rodinná firma, zasahující již do druhé generace, která vyvíjí, vyrábí a prodává produkty špičkové kvality v oblasti zdravotnických technologií. Sídlíme přímo v srdci Švýcarska v obci Unterägeri (kanton Zug). Naše vedení, které se opírá o vědomosti, nadšení a úsilí všech našich pracovníků, se specializuje na technologie pro novorozence, sací technologie, management dekubitálních vředů a na sektor péče o matku a dítě.

Ardo medical AG má čtyři dceřiné společnosti: Ardo medical GmbH se sídlem v Oberpfaffenhofenu (Německo), Ardo medical BV se sídlem v Almere (Nizozemsko), Ardo medical Ltd. se sídlem v Tauntonu (Anglie) a Ardo medical Co. Ltd. se sídlem v čínské Šanghaji. Prostřednictvím sítě nezávislých prodejců prodáváme své produkty ve více než 50 zemích celého světa.

Usilujeme vždy o nejlepší řešení. Ve společnosti ARDO se zajímáme o Vaše potřeby, nasloucháme Vám a budujeme dlouhodobá partnerství na základě důvěry. Základem našeho úspěchu je inovativní vývoj, odborné vědomosti a zkušenosti, pečlivá výroba a efektivní distribuce.

Excelence je naší motivací při každodenním řešení všech problémů a úkolů.

 

Žádné produkty značky Ardo nebyly nalezeny...