Re pello®

site_logobc4b430194a917b128081457020559

Re pello® je mladá, vizionářská a dynamická značka, která jde neustále kupředu. Přichází s unikátními technickými řešeními a jedinečným designem. Její jádro tvoří dvojice Jiří Marján, zodpovědný za vývoj a konstrukci, a Pavol Mikuláš, dvorní designér značky. Ing. Jiří Marján, Ph.D. má za sebou řadu projektů pro přední české producenty a výrobce jízdních kol jako jsou například Author a Race Bike, výrobní, designové a R&D společnosti Škoda Auto, Lasvit a AV Engineering. Ing. Pavol Mikuláš, Art.D., je špičkový designér, který působil například ve studiu Olgoj Chorchoj a Koncern a který má za sebou úspěšné projekty pro Škoda Auto nebo Prim. 

 

Hodnoty Re pello®

Hodnoty značky Re pello® tvoří 6 základních pilířů: důmyslná technická řešení, špičkový design, kvalita zpracování, zdravý vývoj dítěte, respekt k přírodě a radost z jízdy. To je to, co nás motivuje a co nám dává jasnou vizi, jak tvořit náš produkt.

Pilíře pro nás nejsou pouze prázdné fráze, ale skutečné hodnoty, kterými se řídíme při vývoji.

 

Důmyslná technická řešení

Ta stála na úplném začátku. Jedině díky nim mohlo vzniknout celoodpružené odrážedlo, které je unikátní, de facto velice jednoduché, a přesto plně funkční.

 

Špičkový design

Z našeho pohledu velice důležitý bod. Je to něco, co dává myšlenkám konkrétní tvary a promlouvá tím k našemu zákazníkovi.

 

Kvalita zpracování

Náš výrobek vyrábíme v České republice a vyrábějí ho české ruce. Jsme tvůrci a zároveň výrobci. Stojíme si za tím, co prodáváme od A do Z. Každé odrážedlo prochází důkladnou kontrolou kvality a splňuje požadavky příslušných norem a platné legislativy. Jsme si vědomi toho, že náš výrobek je určen pro to nejcennější co máte, pro vaše dítě.

 

Zdravý vývoj dítěte

To pro nás znamená několik věcí. Především to je eliminace vibrací, které jsme dosáhli použitím odpružení Modelu J. Také jsme pracovali na ergonomii posedu. Na Modelu J sedí dítě ve vzpřímené pozici a nijak se nehrbí. Tyto dva aspekty pomáhají při zdravém rozvoji pohybového aparátu vašeho dítěte.

 

Respekt k přírodě

Materiály a výrobní technologie, které používáme pro výrobu jsou ekologické a tudíž šetrné k životnímu prostředí. Také tím, že pořídíte naše odrážedlo vašemu dítěti, v něm pěstujete pozitivní vztah k přírodě. Protože není ekologičtější a zdravější způsob dopravy než je jízda na kole.

 

Radost z jízdy

Milujeme kola. Je to pro nás životní vášeň, kterou jsme při vývoji otiskli do Modelu J jako svoje geny. Výsledek je perfektní.

 

Poslání Re pello®

Pokud je nějaké řešení podle nás nejlepší a neexistuje, vyvineme ho a nabídneme našim zákazníkům. Nekopírujeme ostatní, ale určujeme směr vlastními sofistikovanými řešeními. Neustále vyvíjíme a zdokonalujeme naše výrobky tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám našich zákazníků.

Žádné produkty značky Re pello® nebyly nalezeny...