Omlouváme se, ale provoz e-shopu byl z technických důvodů pozastaven.

Suavinex

suavinex-logo

 

Výrobce produktů značky Suavinex se již přes 30 let spolupodílí na zdravém a šťastném vývoji a růstu dětí. S velkým entusiasmem pomáhá dětem vyrůstat zdravě a šťastně.

V současnosti je Suavinex jedinečnou společností na evropském trhu, která vytváří potřebné kojenecké produkty naplňující nejvyšší standardy kvality, módní nadčasovosti a nesoucí označení vyrobeno v Evropě „ made in EU „. Každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou pravidelně obohacují nové limitované kolekce a následující trend momentální módní vlny. Design a kvalita je pro Suavinex zásadní.

Našim posláním je pomáhat dětem vyrůstat zdravě a šťastně. Velmi se těšíme z obrovského zájmu a   radosti rodičů a jejich dětí, kterým výrobky Suavinex přináší.

Naše výrobky jsou“ Made in EU” Jsme Evropané a veškeré naše výrobky jsou vyrobeny ve Španělsku a v rámci evropského společenství v Německu a na Slovensku.

Jsme členy výboru Child Use and Care Articles, organizace, která je pověřena zpracováváním norem pro kojenecké výrobky v Evropě. Dovolujeme si zdůraznit, že kvalita výrobků přesahuje deseti násobek standardů daných evropskými normami, a proto jsou naše výrobky značkou kvality a důvěry.

Dětští zubaři nás podporují a mimo jiné, španělské sdružení dětských zubařů stojí v čele vývoje a designu dudlíků i saviček Suavinex. Veškeré výrobky jsou bez obsahu bisfenolu A, a nesou označení 0% BPA

Inovace designu našich kojeneckých láhví a dudlíků je jednou z nejlepších dle názorů lékařů i spotřebitelů. Obratné změny kolekcí, ke kterým pravidelně dochází  docílily toho, že přestaly být pouhými dětskými potřebami a staly se doslova módními doplňky.

Poskytujeme možnosti a řešení pro všechny, a proto vyzkoušejte láhve, nejoblíbenější mezi miminky, dudlíky, které zamezí nežádoucímu sání palečku, ozdobné doplňky, kousátka a chrastítka podporující úsměvy na dětských tvářích, produkty ke krmení díky nímž se učení samostatně jíst stává zábavou a především nezapomeňte na pěstící řadu kosmetiky, která je doslova pohlazením pro děti od narození, i pro vás milé maminky.

V neposlední řadě sklízíme velký úspěch s produkty naší elektrické řady a speciálně radostí nás všech je jedinečný pomocní do domácnosti a pro zdravé stravování dětí “ Kuchyňský Robot Link „, který nejenomže vaří zdravý pokrm v páře, ale také sterilizuje, rozmrazuje, mixuje stravu, a také nabízí možnost vakuování pro delší uchvání čerstvého pokrmu.

Žádné produkty značky Suavinex nebyly nalezeny...